A Guide to Zamość

Please wait...
Search in the calendar
Please wait...
 • trwa: Film, 2 days, do 27 November 2019

  Małgorzata Kożuchowska, Janusz Majewski, Bartłomiej Topa i Łukasz Maciejewski gośćmi Alchemii Kina!

  Małgorzata Kożuchowska, Janusz Majewski, Bartłomiej Topa i Łukasz Maciejewski gośćmi Alchemii Kina!

  Małgorzata Kożuchowska, Janusz Majewski, Bartłomiej Topa i Łukasz Maciejewski będą gośćmi 8. Przeglądu Filmowego „Alchemia Kina” - Promocja Polskiego Filmu, który odbędzie się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 25-27 listopada 2019. W programie znajdą się projekcje najnowszych polskich filmów fabularnych: „Żelazny most”, „Proceder” i „Czarny mercedes” oraz spotkania z twórcami, które poprowadzi publicysta i krytyk filmowy: Łukasz Maciejewski.

  „Żelazny most” - opowieść o miłości w cieniu wielkiej tragedii. Film osadzony w środowisku górniczym, opowiada współczesną historię miłosnego trójkąta. Bohaterów poznajemy w momencie gdy w wskutek tąpnięcia mąż zostaje uwięziony pod ziemią, a jego los jest nieznany. „Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę. "Czarny mercedes" – najnowszy film Janusza Majewskiego, pełna napięcia i zwrotów akcji opowieść sensacyjna o miłości, zbrodni i zabójczej namiętności, rozgrywająca się w odtworzonej z największą starannością scenerii okupowanej Warszawy i Zakopanego.

  8. Alchemii Kina - 26 listopada - towarzyszyć będzie promocja książki „Aktorki. Odkrycia” czyli szczere rozmowy Łukasza Maciejewskiego z najważniejszymi polskimi aktorkami, które po raz pierwszy tak otwarcie opowiadają o swoich najszczęśliwszych i najtrudniejszych doświadczeniach. To 18 historii o tym, jak nieprzewidywalne potrafi być życie. A zwłaszcza życie gwiazd.

  PROGRAM

  25.11.2019 | 18:00 projekcja filmu Żelazny most oraz spotkanie z aktorem Bartłomiejem Topą

  26.11.2019 | 18:00 projekcja filmu Proceder oraz spotkanie z aktorką Małgorzatą Kożuchowską

  27.11.2019 | 18:00 projekcja filmu Czarny mercedes oraz spotkanie z reżyserem Januszem Majewskim

  BILETY: Na jeden film: 20 zł (normalny), 17 zł (ulgowy) - dostępne w kasach CKF Stylowy lub online: www.stylowy.net Karnet na 3 filmy: 42 zł- dostępne wyłącznie w kasach CKF Stylowy Uwaga: Na to wydarzenie nie prowadzimy rezerwacji. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach lub online.

  Centrum Kultury Filmowej "Stylowy"
  84 639 23 13
  www.stylowy.net

The project was co-financed by the EUROPEAN UNION - EUROPEAN REGIONAL DEVELOPMENT FUND under REGIONAL OPERATING PROGRAMME OF THE PROVINCE OF LUBELSKIE FOR 2007-2013© Zamość Town Office